Posisi Las VPE-5 kalayan Sudut Miring 0-90 Derajat
✧ Bubuka
1. Kapasitas beban 5 Ton posisi las kalayan 2 gir miring anu kuat pikeun miring bermotor.
2. Positioner las 2 sumbu bermotor ieu kalayan diaméter méja 1500mm.
3. Rotasi méja dina 360° sareng miring dina 0 - 90° pikeun mastikeun benda kerja ngalih ka posisi anu pangsaéna pikeun ngelas.
4. Laju rotasi ditampilkeun sacara digital sareng dikontrol ku VFD. Laju tiasa disaluyukeun dina kotak kontrol leungeun jarak jauh numutkeun paménta pangelasan.
5. Kami ogé nyayogikeun chuck las pikeun las flensa pipa.
6. Positioner tipe jangkungna tetep, méja rotasi horizontal sareng positioner pangaturan jangkungna 3 sumbu manual atanapi hidrolik sadayana sayogi.
✧ Spésifikasi Utama
| Modél | VPE-5 |
| Kapasitas Puteran | Maksimum 5000kg |
| Diaméter méja | 1500 mm |
| Motor puteran | 3 kw |
| Laju puteran | 0,05-0,5 rpm |
| Motor miring | 3 kw |
| Laju miring | 0,14 rpm |
| Sudut miring | 0~90°/ 0~120°darajat |
| Jarak ékséntrik maks. | 200 mm |
| Jarak gravitasi maksimum | 150 mm |
| Voltaseu | 380V±10% 50Hz 3 Fase |
| Sistem kontrol | Kabel remot 8m |
| Pilihan | Chuck las |
| Méja horizontal | |
| Posisi hidrolik 3 sumbu |
✧ Merek Suku Cadang
1. Variabel Frékuénsi Drive asalna tina mérek Danfoss / Schneider.
2. Motor rotasi sareng tilring nyaéta mérek Invertek / ABB.
3. Élémen listrik nyaéta mérek Schneider.
Sadaya suku cadang gampang digentos di pasar lokal pangguna akhir.
✧ Sistem Kontrol
1. Kotak kontrol Leungeun Jarak Jauh kalayan tampilan kecepatan Rotasi, Rotasi Maju, Rotasi Mundur, Ngadengdekkeun Ka Luhur, Ngadengdekkeun Ka Handap, Lampu Daya sareng fungsi Eureun Darurat.
2. Kabinet listrik utama kalayan saklar daya, Lampu Daya, Alarm, fungsi Reset sareng fungsi Eureun Darurat.
3. Pedal suku pikeun ngadalikeun arah puteran.
4. Kami ogé nambihan hiji tombol eureun Darurat tambahan dina sisi awak mesin, ieu bakal mastikeun padamelan tiasa ngeureunkeun mesin dina waktos anu munggaran saatos kacilakaan kajantenan.
5. Sadaya sistem kontrol kami kalayan persetujuan CE ka pasar Éropa.
✧ Kamajuan Produksi
WELDSUCCESS salaku produsén, kami ngahasilkeun positioner las tina pelat baja asli pikeun motong, ngelas, perawatan mékanis, ngebor liang, perakitan, ngalukis sareng uji coba akhir.
Ku cara kieu, urang bakal ngontrol sadaya prosés produksi anu aya dina sistem manajemen kualitas ISO 9001:2015 urang. Sareng mastikeun konsumén urang bakal nampi produk anu kualitasna luhur.
✧ Proyék Saméméhna



