VPE-0.1 Posisioner 100kg Leutik Anu Bisa Diprotéksi
✧ Bubuka
Positioner las leutik hampang 100kg nyaéta salah sahiji jinis positioner las portabel, beuratna ogé hampang, janten urang tiasa mindahkeunana kalayan gampang numutkeun kabutuhan las. Tegangan las ogé tiasa 110V, 220V sareng 380V jsb. tegangan khusus.
Laju puteran bisa diatur ku kenopna. Pagawé bisa nyetel laju puteran nu cocog luyu jeung kabutuhan pangelasan.
Salila ngelas manual, arah puteran tiasa dikontrol ku saklar pedal suku. Langkung merenah pikeun pagawé pikeun ngarobih arah puteran.
1. Positioner las miring gir 2 sumbu standar mangrupikeun solusi dasar pikeun miringkeun sareng rotasi benda kerja.
2. Méja kerja tiasa diputer (dina 360°) atanapi dimiringkeun (dina 0 - 90°) anu ngamungkinkeun benda kerja dilas dina posisi anu pangsaéna, sareng kecepatan rotasi motor dikontrol ku VFD.
✧ Spésifikasi Utama
| Modél | VPE-0.1 |
| Kapasitas Puteran | Maksimum 100kg |
| Diaméter méja | 400 mm |
| Motor puteran | 0.18 kw |
| Laju puteran | 0.4-4 rpm |
| Motor miring | Manual |
| Laju miring | Manual |
| Sudut miring | 0 ~ 90°derajat |
| Jarak ékséntrik maks. | 50 mm |
| Jarak gravitasi maksimum | 50 mm |
| Voltaseu | 380V±10% 50Hz 3 Fase |
| Sistem kontrol | Kabel remot 8m |
| Pilihan | Chuck las |
| Méja horizontal | |
| Posisi hidrolik 3 sumbu |
✧ Merek Suku Cadang
1. Pangubah frékuénsi asalna tina mérek Damfoss.
2. Motorna tina merek Invertek atanapi ABB.
3. Élémen listrik nyaéta mérek Schneider.
✧ Sistem Kontrol
1. Kotak kontrol leungeun kalayan tampilan kecepatan Rotasi, Rotasi Maju, Rotasi Mundur, Ngadengdekkeun Ka Luhur, Ngadengdekkeun Ka Handap, Lampu Daya sareng fungsi Eureun Darurat.
2. Kabinet listrik utama kalayan saklar daya, Lampu Daya, Alarm, fungsi Reset sareng fungsi Eureun Darurat.
3. Pedal suku pikeun ngadalikeun arah puteran.
✧ Kamajuan Produksi
Positioner las tugas ringan leutik pikeun benda kerja leutik, positioner las 100kg kalayan rotasi motor sareng miring manual, sistem miring nganggo roda hiji leungeun pikeun nyaluyukeun sekrup, sekrup pikeun nyaluyukeun gir, supados positioner tiasa ngahontal sudut miring 0-90 derajat. Malah miringna ogé nganggo roda manual, tapi nganggo sekrup leungeun sareng gir, gampang pikeun nyaluyukeunana.
Weldsuccess ngahasilkeun positioner las tina pameseran pelat baja asli sareng motong CNC. Kalayan Persetujuan IS0 9001:2015, kami ngontrol kualitas ku unggal kamajuan produksi.
✧ Proyék Saméméhna









