Posisi Las VPE-3 kalayan Diaméter Méja 1400mm sareng Chuck 1200mm
✧ Bubuka
1. Positioner las standar normal kapasitas beban 3Ton kalayan diaméter méja 1400mm.
2. Diaméter méja sareng diménsi jangkungna tengah sayogi kanggo disaluyukeun.
3. Tim téknis kami ogé tiasa ngarancang ukuran, posisi, sareng bentuk T-shot méja numutkeun inpormasi potongan kerja, supados gampang pikeun pangguna akhir pikeun masang potongan kerja dina positioner las kami.
4. Hiji kotak kontrol leungeun jarak jauh sareng hiji kontrol pedal suku bakal dikirimkeun babarengan sareng mesin.
5. Posisi jangkungna tetep, méja rotasi horizontal, posisi pangatur jangkungna 3 sumbu manual atanapi hidrolik sadayana sayogi ti Weldsuccess Ltd.
✧ Spésifikasi Utama
| Modél | VPE-3 |
| Kapasitas Puteran | Maksimum 3000kg |
| Diaméter méja | 1400 mm |
| Motor puteran | 1.5 kw |
| Laju puteran | 0,05-0,5 rpm |
| Motor miring | 2.2 kw |
| Laju miring | 0.23 rpm |
| Sudut miring | 0~90°/ 0~120°darajat |
| Jarak ékséntrik maks. | 200 mm |
| Jarak gravitasi maksimum | 150 mm |
| Voltaseu | 380V±10% 50Hz 3 Fase |
| Sistem kontrol | Kabel remot 8m |
| Pilihan | Chuck las |
| Méja horizontal | |
| Posisi hidrolik 3 sumbu |
✧ Merek Suku Cadang
Sadaya suku cadang kami asalna ti perusahaan internasional anu kasohor, sareng éta bakal mastikeun pangguna akhir tiasa ngagentos suku cadang kalayan gampang di pasar lokalna.
1. Pangubah frékuénsi asalna tina mérek Danfoss.
2. Motorna tina mérek Invertek atanapi ABB.
3. Élémen listrik nyaéta mérek Schneider.
✧ Sistem Kontrol
1. Kotak kontrol leungeun kalayan tampilan kecepatan Rotasi, Rotasi Maju, Rotasi Mundur, Ngadengdekkeun Ka Luhur, Ngadengdekkeun Ka Handap, Lampu Daya sareng fungsi Eureun Darurat.
2. Kabinet listrik utama kalayan saklar daya, Lampu Daya, Alarm, fungsi Reset sareng fungsi Eureun Darurat.
3. Pedal suku pikeun ngadalikeun arah puteran.
✧ Kamajuan Produksi
Ti taun 2006, dumasar kana sistem manajemen kualitas ISO 9001:2015, kami ngontrol kualitas peralatan kami tina pelat baja asli, unggal kamajuan produksi sadayana dikontrol ku inspektur. Ieu ogé ngabantosan kami kéngingkeun langkung seueur bisnis ti pasar internasional.
Nepi ka ayeuna, sadaya produk kami parantos disatujuan CE pikeun pasar Éropa. Mugia produk kami tiasa ngabantosan anjeun dina produksi proyék anjeun.
✧ Proyék Saméméhna



