VPE-0.3 Manual Dengdekkeun 0-90 Gelar las Positioner
✧ Bubuka
✧ Spésifikasi Utama
| Modél | VPE-0.3 |
| Kapasitas Puteran | Maksimum 300kg |
| Diaméter méja | 600 mm |
| Motor puteran | 0.37 kw |
| Laju puteran | 0.3-3 rpm |
| Motor miring | Manual |
| Laju miring | Manual |
| Sudut miring | 0~90° |
| Jarak ékséntrik maks. | 50 mm |
| Jarak gravitasi maksimum | 50 mm |
| Voltaseu | 380V±10% 50Hz 3 Fase |
| Sistem kontrol | Kabel remot 8m |
| Pilihan | Chuck las |
| Méja horizontal | |
| Posisi hidrolik 3 sumbu |
✧ Merek Suku Cadang
Pikeun bisnis internasional, Weldsuccess ngagunakeun sadaya merek suku cadang anu kasohor pikeun mastikeun rotator las tahan lami. Bahkan suku cadang anu rusak saatos sababaraha taun, pangguna akhir ogé tiasa ngagentos suku cadang kalayan gampang di pasar lokal.
1. Pangubah frékuénsi asalna tina mérek Damfoss.
2. Motorna tina merek Invertek atanapi ABB.
3. Élémen listrik nyaéta mérek Schneider.
✧ Sistem Kontrol
1. Kotak kontrol leungeun kalayan tampilan kecepatan Rotasi, Rotasi Maju, Rotasi Mundur, Ngadengdekkeun Ka Luhur, Ngadengdekkeun Ka Handap, Lampu Daya sareng fungsi Eureun Darurat.
2. Kabinet listrik utama kalayan saklar daya, Lampu Daya, Alarm, fungsi Reset sareng fungsi Eureun Darurat.
3. Pedal suku pikeun ngadalikeun arah puteran.
✧ Kamajuan Produksi
WELDSUCCESS salaku produsén, kami ngahasilkeun positioner las tina pelat baja asli pikeun motong, ngelas, perawatan mékanis, ngebor liang, perakitan, ngalukis sareng uji coba akhir.
Ku cara kieu, urang bakal ngontrol sadaya prosés produksi anu aya dina sistem manajemen kualitas ISO 9001:2015 urang. Sareng mastikeun konsumén urang bakal nampi produk anu kualitasna luhur.
✧ Naha Milih Kami
Ti saprak taun 2006, kami parantos lulus sistem manajemen kualitas ISO 9001:2015, kami ngontrol kualitas ti bahan pelat baja asli. Nalika tim penjualan kami neraskeun pesenan ka tim produksi, dina waktos anu sami bakal nyuhunkeun pamariksaan kualitas ti pelat baja asli dugi ka kamajuan produk akhir. Ieu bakal mastikeun produk kami nyumponan kabutuhan konsumén.
Dina waktos anu sami, sadaya produk kami kéngingkeun persetujuan CE ti taun 2012, janten kami tiasa ngekspor ka pasar Europeam kalayan bébas.
✧ Proyék Saméméhna




