Posisi Stok Hulu Buntut pikeun Benda Kerja Balok Panjang
✧ Bubuka
1. Positioner las head tail stock mangrupikeun solusi dasar pikeun rotasi benda kerja.
2. Méja kerja tiasa diputer (dina 360°) ngamungkinkeun benda kerja dilas dina posisi anu pangsaéna, sareng kecepatan rotasi motorisasi dikontrol ku VFD.
3. Salila ngelas, urang ogé tiasa nyaluyukeun kecepatan rotasi numutkeun paménta urang. Kecepatan rotasi bakal ditampilkeun sacara digital dina kotak kontrol leungeun jarak jauh.
4. Numutkeun bédana diaméter pipa, éta ogé tiasa masang 3 chuck rahang pikeun nahan pipa.
5. Posisi jangkungna tetep, méja rotasi horizontal, posisi pangatur jangkungna 3 sumbu manual atanapi hidrolik sadayana sayogi ti Weldsuccess Ltd.
✧ Spésifikasi Utama
| Modél | STWB-06 nepi ka STWB-500 |
| Kapasitas Puteran | Maksimum 600kg / 1T / 2T / 3T / 5T / 10T/ 15T / 20T / 30T / 50T |
| Diaméter méja | 1000 mm ~ 2000mm |
| Motor puteran | 0,75 kw ~11 kw |
| Laju puteran | 0.1~1 / 0.05-0.5 rpm |
| Voltaseu | 380V±10% 50Hz 3 Fase |
| Sistem kontrol | Kabel remot 8m |
| Pilihan | Posisi sirah vertikal |
| Posisi las 2 sumbu | |
| Posisi hidrolik 3 sumbu |
✧ Merek Suku Cadang
Pikeun bisnis internasional, Weldsuccess ngagunakeun sadaya merek suku cadang anu kasohor pikeun mastikeun rotator las tahan lami. Bahkan suku cadang anu rusak saatos sababaraha taun, pangguna akhir ogé tiasa ngagentos suku cadang kalayan gampang di pasar lokal.
1. Pangubah frékuénsi asalna tina mérek Damfoss.
2. Motorna tina merek Invertek atanapi ABB.
3. Élémen listrik nyaéta mérek Schneider.
✧ Sistem Kontrol
1. Kotak kontrol leungeun kalayan tampilan kecepatan Rotasi, Rotasi Maju, Rotasi Mundur, Lampu Daya sareng fungsi Eureun Darurat.
2. Kabinet listrik utama kalayan saklar daya, Lampu Daya, Alarm, fungsi Reset sareng fungsi Eureun Darurat.
3. Pedal suku pikeun ngadalikeun arah puteran.
✧ Naha Milih Kami
Weldsuccess Parantos Ngawujudkeun Positioner Las, Rol Las Bejana, Rotator Las Menara Angin, Gulungan Tunring Pipa sareng Tangki, Boom Kolom Las, Manipulator Las, sareng Mesin Motong CNC anu kualitasna luhur pikeun Industri Las, motong, sareng Fabrikasi Internasional salami Sababaraha Dasawarsa. Kami tiasa ngaropea jasana.
Sadaya alat Weldsuccess disertifikasi CE/UL di fasilitas ISO9001:2015 kami (sertifikasi UL/CSA sayogi upami dipénta).
Kalayan departemén rékayasa lengkep anu kalebet rupa-rupa Insinyur Mékanik profésional, Teknisi CAD, Insinyur Kontrol & Pemrograman Komputer.
✧ Proyék Saméméhna
WELDSUCCESS salaku produsén, kami ngahasilkeun positioner las tina pelat baja asli pikeun motong, ngelas, perawatan mékanis, ngebor liang, perakitan, ngalukis sareng uji coba akhir.
Ku cara kieu, urang bakal ngontrol sadaya prosés produksi anu aya dina sistem manajemen kualitas ISO 9001:2015 urang. Sareng mastikeun konsumén urang bakal nampi produk anu kualitasna luhur.








