Boom Kolom 4040 kalayan Sumber Daya Lincoln AC/DC-1000
✧ Bubuka
1. Boom kolom las seueur dianggo pikeun menara angin, wadah tekanan sareng tanki di luar sareng di jero las jahitan longitudinal atanapi las girth. Éta bakal ngawujudkeun las otomatis nalika dianggo babarengan sareng sistem rotator las urang.
2. Dianggo bareng jeung positioner las bakal leuwih merenah pikeun ngelas flensa ogé.
3. Numutkeun panjang potongan kerja, urang ogé ngadamel boom kolom nganggo dasar roda anu ngarambat. Janten éta ogé sayogi pikeun ngelas sambungan longitudinal anu panjang.
4. Dina boom kolom las, urang tiasa masang sumber daya MIG, sumber daya SAW sareng sumber daya tandem AC/DC ogé.
5. Sistem boom kolom las diangkat ku ranté tautan ganda. Éta ogé dilengkepan sistem anti-ragrag pikeun mastikeun kaamanan panggunaan sanajan ranté pegat.
6. Mesin pamulihan fluks, monitor kaméra las, sareng pointer laser sayogi kanggo ngalaksanakeun las otomatis. Anjeun tiasa ngirim email ka kami kanggo pidéo anu tiasa dianggo.
✧ Spésifikasi Utama
| Modél | MD 4040 C&B |
| Kapasitas beban tungtung boom | 250 kg |
| Perjalanan boom vertikal | 4000 mm |
| Laju booming vertikal | 1100 mm/mnt |
| Perjalanan boom horizontal | 4000 mm |
| Kecepatan dorong horizontal | 175-1750 mm/mnt VFD |
| Slide palang tungtung boom | Motorisasi 100*100 mm |
| Rotasi | ±180°Manual nganggo konci |
| Jalan perjalanan | Perjalanan nganggo motor |
| Voltaseu | 380V±10% 50Hz 3 Fase |
| Sistem kontrol | Kabel remote 10m |
| Warna | RAL 3003 BEUREUM+9005 Hideung |
| Pilihan-1 | Panunjuk laser |
| Pilihan -2 | Monitor kaméra |
| Pilihan-3 | Mesin pamulihan fluks |
✧ Merek Suku Cadang
Pikeun bisnis internasional, Weldsuccess ngagunakeun sadaya merek suku cadang anu kasohor pikeun mastikeun boom kolom las tahan lami. Bahkan suku cadang anu rusak saatos sababaraha taun, pangguna akhir ogé tiasa ngagentos suku cadang kalayan gampang di pasar lokal.
1. Pangubah frékuénsi asalna tina mérek Damfoss.
2. Motorna tina merek Invertek atanapi ABB.
3. Élémen listrik nyaéta mérek Schneider.
✧ Sistem Kontrol
1. Kotak kontrol leungeun kalayan boom ka luhur / boom ka handap, boom ka hareup / ka tukang / Geser silang pikeun nyaluyukeun obor las ka luhur ka handap ka kénca ka katuhu, asupan kawat, kawat ka tukang, Lampu Daya sareng E-stop.
2. Kabinet listrik utama kalayan saklar daya, Lampu Daya, Alarm, fungsi Reset sareng fungsi Eureun Darurat.
3. Urang ogé tiasa ngahijikeun rotator las atanapi positioner las sareng boom kolom pikeun ngawujudkeun las otomatis.
✧ Proyék Saméméhna
WELDSUCCESS salaku produsén, kami ngahasilkeun boom kolom las tina prosés motong pelat baja asli, ngelas, perawatan mékanis, ngebor liang, perakitan, ngalukis sareng uji coba akhir.
Ku cara kieu, urang bakal ngontrol sadaya prosés produksi anu aya dina sistem manajemen kualitas ISO 9001:2015 urang. Sareng mastikeun konsumén urang bakal nampi produk anu kualitasna luhur.










