Posisi Otomatis Seri Tipe L
✧ Bubuka
1. Positioner las Tipe L nyaéta solusi dasar pikeun rotasi benda kerja.
2. Méja kerja tiasa diputer (dina 360°) sareng dibalikkeun ka kénca atanapi ka katuhu supados benda kerja tiasa dilas dina posisi anu pangsaéna, sareng kecepatan rotasi motorisasi dikontrol ku VFD.
3. Salila ngelas, urang ogé tiasa nyaluyukeun kecepatan rotasi numutkeun paménta urang. Kecepatan rotasi bakal ditampilkeun sacara digital dina kotak kontrol leungeun jarak jauh.
4. Numutkeun bédana diaméter pipa, éta ogé tiasa masang 3 chuck rahang pikeun nahan pipa.
5. Posisi jangkungna tetep, méja rotasi horizontal, posisi pangatur jangkungna 3 sumbu manual atanapi hidrolik sadayana sayogi ti Weldsuccess Ltd.
✧ Spésifikasi Utama
| Modél | L-06 nepi ka L-200 |
| Kapasitas Puteran | Maksimum 600kg / 1T / 2T / 3T / 5T / 10T/ 15T / 20T |
| Diaméter méja | 1000 mm ~ 2000mm |
| Motor puteran | 0,75 kw ~ 7,5 kw |
| Laju puteran | 0.1~1 / 0.05-0.5 rpm |
| Voltaseu | 380V±10% 50Hz 3 Fase |
| Sistem kontrol | Kabel remot 8m |
| Pilihan | Posisi sirah vertikal |
| Posisi las 2 sumbu | |
| Posisi hidrolik 3 sumbu |
✧ Merek Suku Cadang
Weldsuccess ngagunakeun sadaya suku cadang mérek anu kasohor pikeun mastikeun kualitas alat-alatna. Khususna pikeun bisnis internasional, kami mastikeun pangguna akhir tiasa ngagentos suku cadang di pasar lokal upami ngalaman kacilakaan anu penting.
1. Mesin pangubah frékuénsi VFD urang bakal Schneider atanapi Danfoss.
2. Motor positioner las asalna tina merek kasohor ABB atanapi Invertek.
3. Élémen listrik sareng relay sadayana Schneider.
✧ Sistem Kontrol
1. Positioner las Tipe L sakapeung tiasa dianggo babarengan sareng robot. Ku cara kieu, weldsuccess bakal nganggo girboks RV pikeun mastikeun akurasi kerja.
2. Biasana posisi las nganggo hiji kotak kontrol leungeun jarak jauh. Éta tiasa nyaluyukeun kecepatan puteran mesin, sareng nyaluyukeun arah puteran, sareng ngontrol arah miring mesin las.
3. Sadaya sistem kontrol nganggo tombol E-stop pikeun mastikeun kaamanan panggunaan.
✧ Proyék Saméméhna
1.Linkage kerja positioner tipe L sareng sistem robot pikeun kerja otomatis pinuh mangrupikeun sistem anu paling efisien. Kami ngarancang sistem ieu pikeun pengelasan balok excavator.
2. Ogé positioner las tipe L kalayan sistem kontrol umum ngan ukur pikeun sadaya arah péngkolan sareng ngabantosan pagawé pikeun kéngingkeun posisi las anu pangsaéna.








