Rotator Las Hidrolik 40 T Fit Up Pikeun Menara Angin
✧ Bubuka
1. Rotator las hidrolik disaluyukeun ku silinder oli pikeun pipa tunggal serveral anu dilas babarengan.
2. Pasangkeun rotator las kalayan sistem dongkrak ka luhur/ka handap ku kontrol leungeun nirkabel nalika pengelasan butt.
3. Rotator las anu tiasa disaluyukeun sacara horizontal ogé sayogi pikeun las butt.
4. Pasangkeun rotator las nganggo sistem dongkrak hidrolik tapi ngan ukur puteran idler.
5. Dianggo babarengan jeung rotator las nu nyejajarkeun diri atawa rotator las konvensional.
6. Rotator las hidrolik kalayan sistem jacking, pasang rotator las kalayan kontrol leungeun nirkabel.
✧ Spésifikasi Utama
| Modél | Rol Las FT-40 |
| Kapasitas Beban | Maksimum 20 ton * 2 |
| Ngatur Jalan | Pangaluyuan baut |
| Pangaturan hidrolik | Luhur/Turun |
| Diaméter Wadah | 500 ~ 4500mm |
| Kakuatan Motor | 2*1.5kw |
| Jalan perjalanan | Perjalanan manual nganggo konci |
| Roda gulung | PU |
| Ukuran rol | Ø400*200mm |
| Voltaseu | 380V±10% 50Hz 3 Fase |
| Sistem kontrol | Kotak leungeun nirkabel |
| Warna | Disaluyukeun |
| Garansi | Sataun |
| Sertifikasi | CE |
✧ Fitur
1. Duanana bagian gaduh kamampuan pangaturan multi-diménsi gratis.
2. Padamelan pangaluyuan langkung fleksibel sareng tiasa langkung nampung rupa-rupa jinis status jahitan las.
3. Roda-V hidrolik ngagampangkeun gerakan aksial menara.
4. Éta tiasa ningkatkeun efisiensi kerja pikeun ketebalan témbok ipis sareng produksi diaméter pipa ageung.
5. Rotator Pas Hidrolik diwangun ku rotator shift anu tiasa diatur 3D, stasiun kerja hidrolik kalayan kontrol anu efektif.
6. Dasar rotator dijieun tina pelat anu dilas, kalayan kakuatan anu langkung luhur pikeun mastikeun teu aya kelengkungan anu lumangsung salami periode waktu anu tangtu.
7. Rotator base & boring nyaéta prosés anu dipasang pikeun mastikeun rotasi roller anu tepat.
✧ Merek Suku Cadang
1. Variabel Frékuénsi Drive asalna tina mérek Danfoss / Schneider.
2. Motor rotasi sareng tilring nyaéta mérek Invertek / ABB.
3. Élémen listrik nyaéta mérek Schneider.
Sadaya suku cadang gampang digentos di pasar lokal pangguna akhir.
✧ Sistem Kontrol
1. Kotak kontrol Leungeun Jarak Jauh kalayan tampilan kecepatan Rotasi, Rotasi Maju, Rotasi Mundur, Ngadengdekkeun Ka Luhur, Ngadengdekkeun Ka Handap, Lampu Daya sareng fungsi Eureun Darurat.
2. Kabinet listrik utama kalayan saklar daya, Lampu Daya, Alarm, fungsi Reset sareng fungsi Eureun Darurat.
3. Pedal suku pikeun ngadalikeun arah puteran.
4. Kami ogé nambihan hiji tombol eureun Darurat tambahan dina sisi awak mesin, ieu bakal mastikeun padamelan tiasa ngeureunkeun mesin dina waktos anu munggaran saatos kacilakaan kajantenan.
5. Sadaya sistem kontrol kami kalayan persetujuan CE ka pasar Éropa.
✧ Proyék Saméméhna











