Rol Pipa Las Aligning Selfing 200 Ton Tugas Berat Dengan Roda PU
✧ Bubuka
1. Rol las kami ngabungkus hiji roller potongan drive & hiji roller potongan idler babarengan salaku hiji set kanggo dijual.
2. Kontrol leungeun jarak jauh, kontrol leungeun Radio & kontrol pedal suku sadayana sayogi.
3. Komponén éléktronik kelas luhur ti Schneider pikeun mastikeun umur panggunaan anu lami.
4. Kecepatan rotasi drive tank tuning rolls urang aya dina bacaan digital.
5.100% anyar ti produsén aslina – WUXI SUCCESS MACHINERY EQUIPMENT CO., LTD.
6. Upami panjang pipa tunggal anjeun langkung ti 8 méter, kami nyarankeun anjeun milih hiji roller drive sareng dua roller idler pikeun ngadukungna.
✧ Spésifikasi Utama
| Modél | SAR - 200 Rol Las |
| Kapasitas Puteran | Maksimum 200 ton |
| Kapasitas Muatan-Drive | Maksimum 100 ton |
| Kapasitas Muatan-Idler | Maksimum 100 ton |
| Ukuran kapal | 1500 ~ 8000mm |
| Ngatur Jalan | Rol panyelarasan diri |
| Daya Rotasi Motor | 7,5 KW |
| Laju Rotasi | Tampilan digital 100-1000mm/mnt |
| Ukuran rol | Ø500*280mm |
| Kontrol kecepatan | Supir frékuénsi variabel |
| Roda gulung | Baja dilapis ku jinis PU |
| Sistem kontrol | Kotak kontrol leungeun jarak jauh & Saklar pedal suku |
| Warna | RAL3003 BEUREUM & 9005 HIDEUNG / Disaluyukeun |
| Garansi | Sataun |
| Pilihan | Kapasitas diaméter ageung |
| Dasar roda perjalanan bermotor | |
| Kotak kontrol leungeun nirkabel |
✧ Merek Suku Cadang
Pikeun bisnis internasional, Weldsuccess ngagunakeun sadaya merek suku cadang anu kasohor pikeun mastikeun rotator las tahan lami. Bahkan suku cadang anu rusak saatos sababaraha taun, pangguna akhir ogé tiasa ngagentos suku cadang kalayan gampang di pasar lokal.
1. Pangubah frékuénsi asalna tina mérek Damfoss.
2. Motorna tina merek Invertek atanapi ABB.
3. Élémen listrik nyaéta mérek Schneider.
✧ Sistem Kontrol
1. Kotak kontrol leungeun kalayan tampilan kecepatan Rotasi, Maju, Mundur, Lampu Daya sareng fungsi Eureun Darurat.
2. Kabinet listrik utama kalayan saklar daya, Lampu Daya, Alarm, fungsi Reset sareng fungsi Eureun Darurat.
3. Pedal suku pikeun ngadalikeun arah puteran.
4. Kotak kontrol leungeun nirkabel sayogi upami diperyogikeun.
✧ Kamajuan Produksi
WELDSUCCESS salaku produsén, kami ngahasilkeun rotator las tina pelat baja asli pikeun motong, ngelas, perawatan mékanis, ngebor liang, perakitan, ngalukis sareng uji coba akhir.
Ku cara kieu, urang bakal ngontrol sadaya prosés produksi anu aya dina sistem manajemen kualitas ISO 9001:2015 urang. Sareng mastikeun konsumén urang bakal nampi produk anu kualitasna luhur.
✧ Proyék Saméméhna











