Rol Las Pipa 10 Ton Ngajajarkeun Diri 2800 Mm Pikeun Menara Angin
✧ Bubuka
1. Diaméter wadahna aya dina kisaran 320-2800 mm.
2. Hiji set dikuatkeun / Hiji set idler / Sistem kontrol listrik.
3. Konsumén tiasa ngaropea rotator las 10 ton anu tiasa nyaluyukeun diri numutkeun spésifikasina.
Rotator las anu ngajajarkeun diri 4,10 ton tiasa dikontrol ku handbox sareng pedal suku.
5. Roda karét atanapi roda baja nuturkeun repuire anjeun
6. Rotator las anu nyejajarkeun diri gampang dioperasikeun.
✧ Spésifikasi Utama
| Modél | Rol Las SAR-10 |
| Kapasitas Puteran | Maksimum 10 ton |
| Kapasitas Muatan-Drive | Maksimum 5 ton |
| Kapasitas Muatan-Idler | Maksimum 5 ton |
| Ukuran kapal | 320 ~ 2800mm |
| Ngatur Jalan | Rol panyelarasan diri |
| Daya Rotasi Motor | 1.1 KW |
| Laju Rotasi | Tampilan digital 100-1000mm/mnt |
| Ukuran rol | Ø300*150mm |
| Kontrol kecepatan | Supir frékuénsi variabel |
| Roda gulung | Baja dilapis ku jinis PU |
| Sistem kontrol | Kabel pedal suku 8m |
| Warna | Disaluyukeun |
| Garansi | Sataun |
| Pilihan | Kapasitas diaméter ageung |
| Dasar roda perjalanan bermotor | |
| Kotak kontrol leungeun nirkabel |
✧ Merek Suku Cadang
Pikeun bisnis internasional, Weldsuccess ngagunakeun sadaya merek suku cadang anu kasohor pikeun mastikeun rotator las tahan lami. Bahkan suku cadang anu rusak saatos sababaraha taun, pangguna akhir ogé tiasa ngagentos suku cadang kalayan gampang di pasar lokal.
1. Pangubah frékuénsi asalna tina mérek Damfoss.
2. Motorna tina merek Invertek atanapi ABB.
3. Élémen listrik nyaéta mérek Schneider.
✧ Sistem Kontrol
1. Kotak kontrol leungeun kalayan tampilan kecepatan Rotasi, Maju, Mundur, Lampu Daya sareng fungsi Eureun Darurat.
2. Kabinet listrik utama kalayan saklar daya, Lampu Daya, Alarm, fungsi Reset sareng fungsi Eureun Darurat.
3. Pedal suku pikeun ngadalikeun arah puteran.
4. Kotak kontrol leungeun nirkabel sayogi upami diperyogikeun.
✧ Kamajuan Produksi
WELDSUCCESS salaku produsén, kami ngahasilkeun rotator las tina pelat baja asli pikeun motong, ngelas, perawatan mékanis, ngebor liang, perakitan, ngalukis sareng uji coba akhir.
Ku cara kieu, urang bakal ngontrol sadaya prosés produksi anu aya dina sistem manajemen kualitas ISO 9001:2015 urang. Sareng mastikeun konsumén urang bakal nampi produk anu kualitasna luhur.
✧ Proyék Saméméhna







