Rotator Las Konvensional CR-300T
✧ Bubuka
Rotator las kapasitas beban 1.300 Ton kalebet hiji unit drive sareng hiji unit idler.
2. Biasana urang nganggo roda baja Diaméter 700mm sareng lébar 300mm, roda rol bahan baja sayogi kanggo disaluyukeun.
3. Kalayan motor variabel frékuénsi 2 * 5.5kw, éta bakal mastikeun rotasi langkung stabil.
4. Upami wadahna nganggo ékséntrisitas, urang bakal nganggo motor rem pikeun ningkatkeun torsi rotasi.
5. Rotator las standar 300 Ton kalayan diaméter wadah kapasitas 8000mm, kami ogé tiasa ngarobih ukuran anu langkung ageung numutkeun pamundut pangguna akhir.
6. Basis tetep, roda perjalanan bermotor, sareng jalur pertumbuhan anu pas sadayana sayogi ti Weldsuccess Ltd.
✧ Spésifikasi Utama
| Modél | Rol Las CR-300 |
| Kapasitas Beban | Maksimum 150 ton * 2 |
| Ngatur Jalan | Pangaluyuan baut |
| Pangaturan hidrolik | Luhur/Turun |
| Diaméter Wadah | 1000~8000mm |
| Kakuatan Motor | 2*5.5kw |
| Jalan perjalanan | Perjalanan manual nganggo konci |
| Roda gulung | PU |
| Ukuran rol | Ø700*300mm |
| Voltaseu | 380V±10% 50Hz 3 Fase |
| Sistem kontrol | Kotak leungeun nirkabel |
| Warna | Disaluyukeun |
| Garansi | Sataun |
| Sertifikasi | CE |
✧ Fitur
1. Produk rol las pipa ngagaduhan sababaraha seri anu béda, contona, jinis self-alignment, adjustable, vehicle, tilting sareng anti-drift.
2. Stand rol las pipa konvensional séri ieu tiasa diadopsi kana rupa-rupa diaméter padamelan, ku cara nyaluyukeun jarak tengah rol, ngalangkungan liang sekrup anu dipesen atanapi sekrup timah.
3. Gumantung kana aplikasi anu béda-béda, permukaan roller ngagaduhan tilu jinis, PU / KARET / RODA BAJA.
4. Rol las pipa utamana dianggo pikeun Las Pipa, ngagosok gulungan tangki, ngalukis rol puteran, sareng ngarakit gulungan puteran tangki tina cangkang rol silinder.
5. Mesin rol péngkolan las pipa tiasa ngagabung kontrol sareng peralatan sanésna.
✧ Merek Suku Cadang
1. Variabel Frékuénsi Drive asalna tina mérek Danfoss / Schneider.
2. Motor rotasi sareng tilring nyaéta mérek Invertek / ABB.
3. Élémen listrik nyaéta mérek Schneider.
Sadaya suku cadang gampang digentos di pasar lokal pangguna akhir.
✧ Sistem Kontrol
1. Kotak kontrol Leungeun Jarak Jauh kalayan tampilan kecepatan Rotasi, Rotasi Maju, Rotasi Mundur, Ngadengdekkeun Ka Luhur, Ngadengdekkeun Ka Handap, Lampu Daya sareng fungsi Eureun Darurat.
2. Kabinet listrik utama kalayan saklar daya, Lampu Daya, Alarm, fungsi Reset sareng fungsi Eureun Darurat.
3. Pedal suku pikeun ngadalikeun arah puteran.
4. Kami ogé nambihan hiji tombol eureun Darurat tambahan dina sisi awak mesin, ieu bakal mastikeun padamelan tiasa ngeureunkeun mesin dina waktos anu munggaran saatos kacilakaan kajantenan.
5. Sadaya sistem kontrol kami kalayan persetujuan CE ka pasar Éropa.
✧ Proyék Saméméhna











