Posisi Las 2 ton kalayan Chuck 600mm
✧ Bubuka
1. Positioner las urang kalayan 3 rahang chuck bakal ngabantosan pisan pikeun ngelas pipa sareng flensa.
2. Sudut miring positioner las kapasitas beban 2Ton normalna nyaéta 0-90 derajat, sareng numutkeun pamundut konsumén, éta ogé tiasa 0-135 derajat.
3. Kalayan méja diaméter 1300mm, kecepatan rotasi bakal 0,12-1,2 rpm, kecepatan rotasi ku cara maca digital sareng ogé tiasa disaluyukeun dina kotak kontrol leungeun jarak jauh numutkeun paménta pangelasan.
4. Hiji saklar pedal suku disayogikeun babarengan pikeun ngontrol arah rotasi pikeun ngelas manual sakapeung.
5. Warna lukisan anu disaluyukeun sayogi ti Weldsuccess Ltd.
✧ Spésifikasi Utama
| Modél | VPE-2 |
| Kapasitas Puteran | Maksimum 2000kg |
| Diaméter méja | 1200 mm |
| Motor puteran | 1.1 kw |
| Laju puteran | 0,05-0,5 rpm |
| Motor miring | 1.5 kw |
| Laju miring | 0,67 rpm |
| Sudut miring | 0~90°/ 0~120°darajat |
| Jarak ékséntrik maks. | 150 mm |
| Jarak gravitasi maksimum | 100 mm |
| Voltaseu | 380V±10% 50Hz 3 Fase |
| Sistem kontrol | Kabel remot 8m |
| Pilihan | Chuck las |
| Méja horizontal | |
| Posisi hidrolik 3 sumbu |
✧ Merek Suku Cadang
1. Pikeun ngontrol kecepatan rotasi, drive frékuénsi variabel nyaéta mérek Danfoss.
2. Motor rotasi sareng miring asalna ti Invertek kalayan persetujuan CE sapinuhna.
3. Élémen listrik kontrol asalna ti Schneider.
4. Sadaya suku cadang gampang digentos pikeun pangguna akhir di pasar lokalna.
✧ Sistem Kontrol
1. Kotak kontrol leungeun kalayan tampilan kecepatan Rotasi, Rotasi Maju, Rotasi Mundur, Ngadengdekkeun Ka Luhur, Ngadengdekkeun Ka Handap, Lampu Daya sareng fungsi Eureun Darurat.
2. Kabinet listrik utama kalayan saklar daya, Lampu Daya, Alarm, fungsi Reset sareng fungsi Eureun Darurat.
3. Pedal suku pikeun ngadalikeun arah puteran.
✧ Kamajuan Produksi
WELDSUCCESS salaku produsén, kami ngahasilkeun positioner las tina pelat baja asli pikeun motong, ngelas, perawatan mékanis, ngebor liang, perakitan, ngalukis sareng uji coba akhir.
Ku cara kieu, urang bakal ngontrol sadaya prosés produksi anu aya dina sistem manajemen kualitas ISO 9001:2015 urang. Sareng mastikeun konsumén urang bakal nampi produk anu kualitasna luhur.
✧ Proyék Saméméhna



