Posisi Las 100kg sareng 1000kg
✧ Bubuka
Positioner las 100kg nyaéta alat anu dianggo dina operasi las pikeun nempatkeun sareng muterkeun benda kerja anu beuratna dugi ka 100 kilogram.
Positioner las 1000kg nyaéta alat anu dianggo dina operasi las pikeun nempatkeun sareng muterkeun benda kerja anu beuratna dugi ka 1-t0n (1.000 kilogram).
Ngagunakeun positioner las kalayan kapasitas ieu ningkatkeun efisiensi sareng akurasi operasi las. Éta nyayogikeun platform anu stabil pikeun nempatkeun benda kerja, ngamungkinkeun tukang las damel ti sababaraha sudut sareng ngahontal kualitas las anu konsisten.
✧ Spésifikasi Utama
| Modél | VPE-1 |
| Kapasitas Puteran | Maksimum 1000kg |
| Diaméter méja | 1000 mm |
| Motor puteran | 0,75 kw |
| Laju puteran | 0,05-0,5 rpm |
| Motor miring | 1.1 kw |
| Laju miring | 0,67 rpm |
| Sudut miring | 0~90°/ 0~120°darajat |
| Jarak ékséntrik maks. | 150 mm |
| Jarak gravitasi maksimum | 100 mm |
| Voltaseu | 380V±10% 50Hz 3 Fase |
| Sistem kontrol | Kabel remot 8m |
| Pilihan | Chuck las |
| Méja horizontal | |
| Posisi hidrolik 3 sumbu |
✧ Merek Suku Cadang
Pikeun bisnis internasional, Weldsuccess ngagunakeun sadaya merek suku cadang anu kasohor pikeun mastikeun rotator las tahan lami. Bahkan suku cadang anu rusak saatos sababaraha taun, pangguna akhir ogé tiasa ngagentos suku cadang kalayan gampang di pasar lokal.
1. Pangubah frékuénsi asalna tina mérek Damfoss.
2. Motorna tina merek Invertek atanapi ABB.
3. Élémen listrik nyaéta mérek Schneider.
✧ Sistem Kontrol
1. Kotak kontrol leungeun kalayan tampilan kecepatan Rotasi, Rotasi Maju, Rotasi Mundur, Ngadengdekkeun Ka Luhur, Ngadengdekkeun Ka Handap, Lampu Daya sareng fungsi Eureun Darurat.
2. Kabinet listrik utama kalayan saklar daya, Lampu Daya, Alarm, fungsi Reset sareng fungsi Eureun Darurat.
3. Pedal suku pikeun ngadalikeun arah puteran.
✧ Kamajuan Produksi
WELDSUCCESS salaku produsén, kami ngahasilkeun positioner las tina pelat baja asli pikeun motong, ngelas, perawatan mékanis, ngebor liang, perakitan, ngalukis sareng uji coba akhir.
Ku cara kieu, urang bakal ngontrol sadaya prosés produksi anu aya dina sistem manajemen kualitas ISO 9001:2015 urang. Sareng mastikeun konsumén urang bakal nampi produk anu kualitasna luhur.
✧ Proyék Saméméhna





