Posisi Las VPE-1
✧ Bubuka
1. Positioner las miring gir 2 sumbu standar mangrupikeun solusi dasar pikeun miringkeun sareng rotasi benda kerja.
2. Méja kerja tiasa diputer (dina 360°) atanapi dimiringkeun (dina 0 - 90°) anu ngamungkinkeun benda kerja dilas dina posisi anu pangsaéna, sareng kecepatan rotasi motor dikontrol ku VFD.
3. Salila ngelas, urang ogé tiasa nyaluyukeun kecepatan rotasi numutkeun paménta urang. Kecepatan rotasi bakal ditampilkeun sacara digital dina kotak kontrol leungeun jarak jauh.
4. Numutkeun bédana diaméter pipa, éta ogé tiasa masang 3 chuck rahang pikeun nahan pipa.
5. Posisi jangkungna tetep, méja rotasi horizontal, posisi pangatur jangkungna 3 sumbu manual atanapi hidrolik sadayana sayogi ti Weldsuccess Ltd.
✧ Spésifikasi Utama
| Modél | VPE-1 |
| Kapasitas Puteran | Maksimum 1000kg |
| Diaméter méja | 1000 mm |
| Motor puteran | 0,75 kw |
| Laju puteran | 0,05-0,5 rpm |
| Motor miring | 1.1 kw |
| Laju miring | 0,67 rpm |
| Sudut miring | 0~90°/ 0~120°darajat |
| Jarak ékséntrik maks. | 150 mm |
| Jarak gravitasi maksimum | 100 mm |
| Voltaseu | 380V±10% 50Hz 3 Fase |
| Sistem kontrol | Kabel remot 8m |
| Pilihan | Chuck las |
| Méja horizontal | |
| Posisi hidrolik 3 sumbu |
✧ Merek Suku Cadang
Pikeun bisnis internasional, Weldsuccess ngagunakeun sadaya merek suku cadang anu kasohor pikeun mastikeun rotator las tahan lami. Bahkan suku cadang anu rusak saatos sababaraha taun, pangguna akhir ogé tiasa ngagentos suku cadang kalayan gampang di pasar lokal.
1. Pangubah frékuénsi asalna tina mérek Damfoss.
2. Motorna tina merek Invertek atanapi ABB.
3. Élémen listrik nyaéta mérek Schneider.
✧ Sistem Kontrol
1. Kotak kontrol leungeun kalayan tampilan kecepatan Rotasi, Rotasi Maju, Rotasi Mundur, Ngadengdekkeun Ka Luhur, Ngadengdekkeun Ka Handap, Lampu Daya sareng fungsi Eureun Darurat.
2. Kabinet listrik utama kalayan saklar daya, Lampu Daya, Alarm, fungsi Reset sareng fungsi Eureun Darurat.
3. Pedal suku pikeun ngadalikeun arah puteran.
✧ Kamajuan Produksi
WELDSUCCESS salaku produsén, kami ngahasilkeun positioner las tina pelat baja asli pikeun motong, ngelas, perawatan mékanis, ngebor liang, perakitan, ngalukis sareng uji coba akhir.
Ku cara kieu, urang bakal ngontrol sadaya prosés produksi anu aya dina sistem manajemen kualitas ISO 9001:2015 urang. Sareng mastikeun konsumén urang bakal nampi produk anu kualitasna luhur.
✧ Proyék Saméméhna



