Positioner Las Pipa 10 Ton Tugas Berat Otomatis Kalayan Tampilan Kontrol Kecepatan Digital
✧ Bubuka
1. Posisi las siku utamina diwangun ku unit puteran méja kerja sareng unit miring sareng sistem kontrol listrik.
2. Ku cara ngadengdekkeun sareng muterkeun mesin, positioner las siku tiasa ngajantenkeun benda kerja dina positioner kerja anu idéal.
3. Rotasi méja kerja dikontrol ku konvérsi frékuénsi tanpa léngkah pikeun ngahontal kecepatan las anu pangsaéna.
4. Ngagunakeun kotak kadali jauh pikeun ngawujudkeun operasi jarak jauh méja kerja, ogé tiasa nyambung sareng mesin operasi pikeun ngawujudkeun operasi linkage.
5. Sisihkan antarmuka pikeun ngawujudkeun padamelan linkage sareng manipulator sareng mesin las otomatis gantung pikeun ngahontal pusat las otomatis.
6. Industri aplikasi kalebet wadah tekanan, metalurgi, daya listrik, industri kimia, struktur mékanis sareng logam.
✧ Spésifikasi Utama
| Modél | AHVPE-10 |
| Kapasitas Puteran | Maksimum 10000kg |
| Diaméter méja | 2000 mm |
| Pangaluyuan jangkungna tengah | Manual ku baut / Hidrolik |
| Motor puteran | 3 kw |
| Laju puteran | 0,05-0,5 rpm |
| Motor miring | 4 kw |
| Laju miring | 0.14rpm |
| Sudut miring | 0~90°/ 0~120°darajat |
| Jarak ékséntrik maks. | 200 mm |
| Jarak gravitasi maksimum | 400 mm |
| Voltaseu | 380V±10% 50Hz 3 Fase |
| Sistem kontrol | Kabel remot 8m |
| Warna | Disaluyukeun |
| Garansi | 1 taun |
| Pilihan | Chuck las |
| Méja horizontal | |
| Posisi hidrolik 3 sumbu |
✧ Merek Suku Cadang
Pikeun bisnis internasional, Weldsuccess ngagunakeun sadaya merek suku cadang anu kasohor pikeun mastikeun rotator las tahan lami. Bahkan suku cadang anu rusak saatos sababaraha taun, pangguna akhir ogé tiasa ngagentos suku cadang kalayan gampang di pasar lokal.
1. Pangubah frékuénsi asalna tina mérek Damfoss.
2. Motorna tina merek Invertek atanapi ABB.
3. Élémen listrik nyaéta mérek Schneider.
✧ Sistem Kontrol
1. Biasana positioner las nganggo kotak kontrol leungeun sareng saklar suku.
2. Hiji kotak leungeun, pagawé tiasa ngontrol fungsi Rotasi Maju, Rotasi Mundur, Eureun Darurat, sareng ogé gaduh tampilan kecepatan rotasi sareng lampu daya.
3. Sadaya kabinet listrik posisi las didamel ku Weldsuccess Ltd nyalira. Élémen listrik utama sadayana ti Schneider.
4. Kadang-kadang urang ngalakukeun positioner las kalayan kontrol PLC sareng girboks RV, anu tiasa dianggo babarengan sareng robot ogé.
✧ Kamajuan Produksi
WELDSUCCESS salaku produsén, kami ngahasilkeun rotator las tina pelat baja asli pikeun motong, ngelas, perawatan mékanis, ngebor liang, perakitan, ngalukis sareng uji coba akhir.
Ku cara kieu, urang bakal ngontrol sadaya prosés produksi anu aya dina sistem manajemen kualitas ISO 9001:2015 urang. Sareng mastikeun konsumén urang bakal nampi produk anu kualitasna luhur.
✧ Proyék Saméméhna










