Posisi Las Pangaturan Jangkungna AHVPE-1
✧ Bubuka
Positioner las miring gir 2 sumbu pangatur jangkungna mangrupikeun solusi dasar pikeun miringkeun sareng muterkeun potongan kerja. Éta tiasa nyaluyukeun jangkungna tengah numutkeun ukuran potongan kerja anu béda.
Méja kerja tiasa diputer (dina 360°) atanapi dimiringkeun (dina 0 - 90°) anu ngamungkinkeun benda kerja dilas dina posisi anu pangsaéna, sareng kecepatan rotasi motor dikontrol ku VFD.
Salila fabrikasi bengkel urang, sakapeung urang gaduh ukuran benda kerja anu langkung ageung, dina waktos ayeuna urang peryogi positioner las anu jangkungna tengahna langkung luhur. Maka positioner las pangatur jangkungna bakal ngabantosan. Éta tiasa nyaluyukeun jangkungna ku baut manual. Konsumén tiasa nyaluyukeun jangkungna positioner numutkeun benda kerja anu béda-béda.
Posisi las pangatur jangkungna sabenerna gaduh 3 sumbu, hiji kanggo rotasi kalayan kecepatan anu tiasa diatur. Anu hiji kanggo miringkeun, sudut miringna tiasa maksimal 0-135 derajat. Sumbu anu terakhir kanggo ngatur jangkungna nangtung.
Salila ngelas, laju puteran méja tiasa disaluyukeun, urang tiasa nyaluyukeun langkung laun atanapi langkung gancang sakumaha anu diperyogikeun. Arah rotasi ogé tiasa dikontrol ku pedal suku, langkung merenah pikeun pagawé nalika ngelas.
Chuck las tilu rahang ogé sayogi pikeun diaméter pipa anu béda-béda, Weldsuccess bakal masang chuck las sateuacan dikirimkeun. Nalika pangguna akhir nampi barang, tiasa langsung dianggo.
✧ Spésifikasi Utama
| Modél | AHVPE-1 |
| Kapasitas Puteran | Maksimum 1000kg |
| Diaméter méja | 1000 mm |
| Pangaluyuan jangkungna tengah | Manual ku baut / Hidrolik |
| Motor puteran | 0,75 kw |
| Laju puteran | 0,05-0,5 rpm |
| Motor miring | 1.1 kw |
| Laju miring | 0,67 rpm |
| Sudut miring | 0~90°/ 0~120°darajat |
| Jarak ékséntrik maks. | 150 mm |
| Jarak gravitasi maksimum | 100 mm |
| Voltaseu | 380V±10% 50Hz 3 Fase |
| Sistem kontrol | Kabel remot 8m |
| Pilihan | Chuck las |
| Méja horizontal | |
| Posisi hidrolik 3 sumbu |
✧ Merek Suku Cadang
Pikeun bisnis internasional, Weldsuccess ngagunakeun sadaya merek suku cadang anu kasohor pikeun mastikeun rotator las tahan lami. Bahkan suku cadang anu rusak saatos sababaraha taun, pangguna akhir ogé tiasa ngagentos suku cadang kalayan gampang di pasar lokal.
1. Pangubah frékuénsi asalna tina mérek Damfoss.
2. Motorna tina merek Invertek atanapi ABB.
3. Élémen listrik nyaéta mérek Schneider.
✧ Sistem Kontrol
1. Biasana positioner las nganggo kotak kontrol leungeun sareng saklar suku.
2. Hiji kotak leungeun, pagawé tiasa ngontrol fungsi Rotasi Maju, Rotasi Mundur, Eureun Darurat, sareng ogé gaduh tampilan kecepatan rotasi sareng lampu daya.
3. Sadaya kabinet listrik posisi las didamel ku Weldsuccess Ltd nyalira. Élémen listrik utama sadayana ti Schneider.
4. Kadang-kadang urang ngalakukeun positioner las kalayan kontrol PLC sareng girboks RV, anu tiasa dianggo babarengan sareng robot ogé.
✧ Kamajuan Produksi
WELDSUCCESS salaku produsén, kami ngahasilkeun rotator las tina pelat baja asli pikeun motong, ngelas, perawatan mékanis, ngebor liang, perakitan, ngalukis sareng uji coba akhir.
Ku cara kieu, urang bakal ngontrol sadaya prosés produksi anu aya dina sistem manajemen kualitas ISO 9001:2015 urang. Sareng mastikeun konsumén urang bakal nampi produk anu kualitasna luhur.
✧ Proyék Saméméhna








