Rol Las Konvensional CR- 500T Pikeun Pantokan Pipa Kalayan Pangaluyuan Baut
✧ Bubuka
1. Rotator las pipa kami ngabungkus hiji roller potongan drive & hiji roller potongan idler babarengan salaku hiji set kanggo dijual.
2. Kecepatan rotasi drive tank tuning rolls urang aya dina bacaan digital.
3. Komponén éléktronik kelas luhur ti Schneider pikeun mastikeun umur panggunaan anu lami
4. Kontrol leungeun jarak jauh, kontrol leungeun Radio & kontrol pedal suku sadayana sayogi.
5.100% anyar ti produsén aslina
6. Upami panjang pipa tunggal anjeun langkung ti 8 méter, kami nyarankeun anjeun milih hiji roller drive sareng dua roller idler pikeun ngadukungna.
✧ Spésifikasi Utama
| Modél | Rol Las CR-500 |
| Kapasitas Puteran | Maksimum 500 Ton |
| Kapasitas Muatan-Drive | Maksimum 250 Ton |
| Kapasitas Muatan-Idler | Maksimum 250 Ton |
| Ukuran kapal | 1200 ~ 8500mm |
| Ngatur Jalan | Pangaluyuan baut |
| Daya Rotasi Motor | 2*7.5 KW |
| Laju Rotasi | 100-1000mm/mnt |
| Kontrol kecepatan | Supir frékuénsi variabel |
| Roda gulung | Bahan Baja |
| Ukuran rol | Ø800*400mm |
| Voltaseu | 380V±10% 50Hz 3 Fase |
| Sistem kontrol | Kabel remote 15m |
| Warna | Disaluyukeun |
| Garansi | Sataun |
| Sertifikasi | CE |
✧ Fitur
1. Produk rol las pipa ngagaduhan sababaraha seri anu béda, contona, jinis self-alignment, adjustable, vehicle, tilting sareng anti-drift.
2. Stand rol las pipa konvensional séri ieu tiasa diadopsi kana rupa-rupa diaméter padamelan, ku cara nyaluyukeun jarak tengah rol, ngalangkungan liang sekrup anu dipesen atanapi sekrup timah.
3. Gumantung kana aplikasi anu béda-béda, permukaan roller ngagaduhan tilu jinis, PU / KARET / RODA BAJA.
4. Rol las pipa utamana dianggo pikeun Las Pipa, ngagosok gulungan tangki, ngalukis rol puteran, sareng ngarakit gulungan puteran tangki tina cangkang rol silinder.
5. Mesin rol péngkolan las pipa tiasa ngagabung kontrol sareng peralatan sanésna.
✧ Merek Suku Cadang
1. Variabel Frékuénsi Drive asalna tina mérek Danfoss / Schneider.
2. Motor rotasi sareng tilring nyaéta mérek Invertek / ABB.
3. Élémen listrik nyaéta mérek Schneider.
Sadaya suku cadang gampang digentos di pasar lokal pangguna akhir.
✧ Sistem Kontrol
1. Kotak kontrol Leungeun Jarak Jauh kalayan tampilan kecepatan Rotasi, Rotasi Maju, Rotasi Mundur, Ngadengdekkeun Ka Luhur, Ngadengdekkeun Ka Handap, Lampu Daya sareng fungsi Eureun Darurat.
2. Kabinet listrik utama kalayan saklar daya, Lampu Daya, Alarm, fungsi Reset sareng fungsi Eureun Darurat.
3. Pedal suku pikeun ngadalikeun arah puteran.
4. Kami ogé nambihan hiji tombol eureun Darurat tambahan dina sisi awak mesin, ieu bakal mastikeun padamelan tiasa ngeureunkeun mesin dina waktos anu munggaran saatos kacilakaan kajantenan.
5. Sadaya sistem kontrol kami kalayan persetujuan CE ka pasar Éropa.
✧ Proyék Saméméhna









