Rol Las Pipa Pangaluyuan Baut CR-40
✧ Bubuka
1. Hiji drive & hiji idler dirangkep babarengan.
2. Kontrol leungeun & kontrol pedal suku jarak jauh.
3. Pangaluyuan baut pikeun wadah diaméter anu béda.
4. Laju anu tiasa disaluyukeun tanpa léngkah tina bagian anu didorong.
5. Ngaronjatkeun kecepatan rotasi dina bacaan digital.
6. Komponén éléktronik kelas luhur ti Schneider.
7.100% anyar ti produsén aslina
✧ Spésifikasi Utama
| Modél | Rol Las CR-40 |
| Kapasitas Puteran | Maksimum 40 Ton |
| Kapasitas Muatan-Drive | Maksimum 20 Ton |
| Kapasitas Muatan-Idler | Maksimum 20 Ton |
| Ukuran kapal | 500 ~ 4500mm |
| Ngatur Jalan | Pangaluyuan baut |
| Daya Rotasi Motor | 2*1.5 KW |
| Laju Rotasi | 100-1000mm/mnt |
| Kontrol kecepatan | Supir frékuénsi variabel |
| Roda gulung | Bahan Baja |
| Ukuran rol | Ø500*200mm |
| Voltaseu | 380V±10% 50Hz 3 Fase |
| Sistem kontrol | Kabel remote 15m |
| Warna | Disaluyukeun |
| Garansi | Sataun |
| Sertifikasi | CE |
✧ Fitur
1. Posisi Roller anu tiasa disaluyukeun mangpaat pisan dina nyaluyukeun rol antara awak utama supados rol anu diaméterna béda tiasa disaluyukeun dina rol anu sami tanpa kedah mésér rol pipa ukuran anu sanés.
2. Analisis tegangan parantos dilaksanakeun dina awak kaku pikeun nguji kamampuan beban rangka anu jadi dasar beurat pipa.
3. Rol poliuretan dianggo dina produk ieu sabab rol poliuretan tahan beurat sareng tiasa ngajaga permukaan pipa tina goresan nalika ngagulung.
4. Mékanisme pin dianggo pikeun nyemat rol poliuretan dina pigura utama.
5. Stand anu tiasa diatur dianggo pikeun nyaluyukeun jangkungna Rangka Kaku numutkeun kabutuhan sareng sarat ngelas pipa sareng numutkeun tingkat kanyamanan tukang las supados tiasa masihan stabilitas anu maksimal.
✧ Merek Suku Cadang
1. Variabel Frékuénsi Drive asalna tina mérek Danfoss / Schneider.
2. Motor rotasi sareng tilring nyaéta mérek Invertek / ABB.
3. Élémen listrik nyaéta mérek Schneider.
Sadaya suku cadang gampang digentos di pasar lokal pangguna akhir.
✧ Sistem Kontrol
1. Kotak kontrol Leungeun Jarak Jauh kalayan tampilan kecepatan Rotasi, Rotasi Maju, Rotasi Mundur, Ngadengdekkeun Ka Luhur, Ngadengdekkeun Ka Handap, Lampu Daya sareng fungsi Eureun Darurat.
2. Kabinet listrik utama kalayan saklar daya, Lampu Daya, Alarm, fungsi Reset sareng fungsi Eureun Darurat.
3. Pedal suku pikeun ngadalikeun arah puteran.
4. Kami ogé nambihan hiji tombol eureun Darurat tambahan dina sisi awak mesin, ieu bakal mastikeun padamelan tiasa ngeureunkeun mesin dina waktos anu munggaran saatos kacilakaan kajantenan.
5. Sadaya sistem kontrol kami kalayan persetujuan CE ka pasar Éropa.
✧ Proyék Saméméhna










