Rotator Roller Las Pipa Tugas Berat 300T Kalayan Pangaluyuan Baut
✧ Bubuka
1. Rotator konvensional diwangun ku hiji unit rotator drive sareng motor, hiji unit puteran bébas idler, dasar rangka baja, sareng sistem kontrol listrik.
2. Sadaya unit drive sareng idler nganggo roda roller bahan PU, éta bakal mastikeun umur panggunaan anu lami.
3. Roda rol bahan baja sayogi kanggo pamundut khusus.
4. Sadaya roda PU atanapi roda Baja bakal dipasang ku baut kelas 12.9 dina dasarna.
5. Kotak kontrol leungeun jarak jauh kalayan fungsi Puter Maju, Puter Mundur, tampilan kecepatan puter, Jeda, E-stop sareng Reset.
6. Pikeun rol las tugas beurat ieu, kami ogé nyayogikeun kotak kontrol leungeun nirkabel dina panarima sinyal jarak 30m.
✧ Spésifikasi Utama
| Modél | Rol Las CR-300 |
| Kapasitas Puteran | Maksimum 300 Ton |
| Kapasitas Muatan-Drive | Maksimum 150 Ton |
| Kapasitas Muatan-Idler | Maksimum 150 Ton |
| Ukuran kapal | 1000~6000mm |
| Ngatur Jalan | Pangaluyuan baut |
| Daya Rotasi Motor | 2*5.5 KW |
| Laju Rotasi | 100-1000mm/mnt |
| Kontrol kecepatan | Supir frékuénsi variabel |
| Roda gulung | Bahan Baja |
| Ukuran rol | Ø700*300mm |
| Voltaseu | 380V±10% 50Hz 3 Fase |
| Sistem kontrol | Kabel remote 15m |
| Warna | Disaluyukeun |
| Garansi | Sataun |
| Sertifikasi | CE |
✧ Fitur
1. Produk rol las pipa ngagaduhan sababaraha seri anu béda, contona, jinis self-alignment, adjustable, vehicle, tilting sareng anti-drift.
2. Stand rol las pipa konvensional séri ieu tiasa diadopsi kana rupa-rupa diaméter padamelan, ku cara nyaluyukeun jarak tengah rol, ngalangkungan liang sekrup anu dipesen atanapi sekrup timah.
3. Gumantung kana aplikasi anu béda-béda, permukaan roller ngagaduhan tilu jinis, PU / KARET / RODA BAJA.
4. Rol las pipa utamana dianggo pikeun Las Pipa, ngagosok gulungan tangki, ngalukis rol puteran, sareng ngarakit gulungan puteran tangki tina cangkang rol silinder.
5. Mesin rol péngkolan las pipa tiasa ngagabung kontrol sareng peralatan sanésna.
✧ Merek Suku Cadang
1. Variabel Frékuénsi Drive asalna tina mérek Danfoss / Schneider.
2. Motor rotasi sareng tilring nyaéta mérek Invertek / ABB.
3. Élémen listrik nyaéta mérek Schneider.
Sadaya suku cadang gampang digentos di pasar lokal pangguna akhir.
✧ Sistem Kontrol
1. Kotak kontrol Leungeun Jarak Jauh kalayan tampilan kecepatan Rotasi, Rotasi Maju, Rotasi Mundur, Ngadengdekkeun Ka Luhur, Ngadengdekkeun Ka Handap, Lampu Daya sareng fungsi Eureun Darurat.
2. Kabinet listrik utama kalayan saklar daya, Lampu Daya, Alarm, fungsi Reset sareng fungsi Eureun Darurat.
3. Pedal suku pikeun ngadalikeun arah puteran.
4. Kami ogé nambihan hiji tombol eureun Darurat tambahan dina sisi awak mesin, ieu bakal mastikeun padamelan tiasa ngeureunkeun mesin dina waktos anu munggaran saatos kacilakaan kajantenan.
5. Sadaya sistem kontrol kami kalayan persetujuan CE ka pasar Éropa.
✧ Proyék Saméméhna











