Posisi Las Hidrolik Pipa Beban Beurat Kalayan Diaméter Méja 1000mm
✧ Bubuka
1. Mesin ieu dianggo pikeun ngelas gampang, tiasa didamel nganggo mesin las, manipulasi las
2. Positioner tiasa dimiringkeun ti 0 dugi ka 120°, muter 360° ku VFD.
3. Standar tegangan nyaéta 380V-3PH-50HZ, tapi urang tiasa ngadamel 110-575V numutkeun sarat anjeun
4. Éta ngajantenkeun benda kerja dina posisi anu sampurna pikeun ngelas.
5. Éta ngabuktikeun kualitas pangelasan sareng ngirangan tanaga kerja pangelasan sareng ningkatkeun produktivitas.
6. Posisi miring gir listrik kalayan algebra miring 0-90°
7. Kotak kontrol leungeun & kontrol pedal suku jarak jauh.
8. Laju rotasi méja anu tiasa disaluyukeun tanpa léngkah
9. 100% anyar ti produsén aslina
✧ Spésifikasi Utama
| Modél | AHVPE-20 |
| Kapasitas Puteran | Maksimum 2000kg |
| Diaméter méja | 1000 mm |
| Cara ngangkat | Silinder hidrolik |
| Silinder pengangkat | Hiji silinder |
| Kayuhan tengah ngangkat | 600~1470 mm |
| Cara rotasi | Motorisasi 1.5 KW |
| Jalan miring | Silinder hidrolik |
| Silinder anu ngalengkung | Hiji silinder |
| Sudut miring | 0~90° |
| Cara kontrol | Kadali leungeun jarak jauh |
| Saklar suku | Muhun |
| Voltaseu | 380V±10% 50Hz 3 Fase |
| Sistem kontrol | Kabel remot 8m |
| Warna | Disaluyukeun |
| Garansi | Sataun |
| Pilihan | Chuck las |
| Méja horizontal | |
| Posisi hidrolik 3 sumbu |
✧ Merek Suku Cadang
Pikeun bisnis internasional, Weldsuccess ngagunakeun sadaya merek suku cadang anu kasohor pikeun mastikeun rotator las tahan lami. Bahkan suku cadang anu rusak saatos sababaraha taun, pangguna akhir ogé tiasa ngagentos suku cadang kalayan gampang di pasar lokal.
1. Pangubah frékuénsi asalna tina mérek Damfoss.
2. Motorna tina merek Invertek atanapi ABB.
3. Élémen listrik nyaéta mérek Schneider.
✧ Sistem Kontrol
1. Biasana positioner las nganggo kotak kontrol leungeun sareng saklar suku.
2. Hiji kotak leungeun, pagawé tiasa ngontrol fungsi Rotasi Maju, Rotasi Mundur, Eureun Darurat, sareng ogé gaduh tampilan kecepatan rotasi sareng lampu daya.
3. Sadaya kabinet listrik posisi las didamel ku Weldsuccess Ltd nyalira. Élémen listrik utama sadayana ti Schneider.
4. Kadang-kadang urang ngalakukeun positioner las kalayan kontrol PLC sareng girboks RV, anu tiasa dianggo babarengan sareng robot ogé.
✧ Kamajuan Produksi
WELDSUCCESS salaku produsén, kami ngahasilkeun rotator las tina pelat baja asli pikeun motong, ngelas, perawatan mékanis, ngebor liang, perakitan, ngalukis sareng uji coba akhir.
Ku cara kieu, urang bakal ngontrol sadaya prosés produksi anu aya dina sistem manajemen kualitas ISO 9001:2015 urang. Sareng mastikeun konsumén urang bakal nampi produk anu kualitasna luhur.
✧ Proyék Saméméhna











