Boom Kolom 3030 kalayan Monitor Kaméra sareng Penunjuk Laser
✧ Bubuka
Manipulator boom kolom las pikeun bejana tekan, menara angin sareng tangki minyak, las sambungan. Weldsuccess Ltd nyayogikeun boom kolom las lengkep sareng sumber daya SAW asli Cina atanapi Lincoln USA anu terintegrasi. Sumber daya tiasa kawat tunggal atanapi kawat tandem Lincoln DC-600 / Lincoln DC-1000 sareng Lincoln AC / DC - 1000 sareng kontroler NA-3, NA-5 sareng Max-10 atanapi Max-19.
Boom kolom kalayan suku cadang opsional pikeun pointer laser, monitor kaméra sareng sistem pamulihan fluks. Sistem las anu lengkep bakal ngajantenkeun pengelasan jero kelim tangki sareng luar kelim langkung gampang.
1. Boom kolom las seueur dianggo pikeun menara angin, wadah tekanan sareng tanki di luar sareng di jero las jahitan longitudinal atanapi las girth. Éta bakal ngawujudkeun las otomatis nalika dianggo babarengan sareng sistem rotator las urang.
2. Dianggo bareng jeung positioner las bakal leuwih merenah pikeun ngelas flensa ogé.
3. Numutkeun panjang potongan kerja, urang ogé ngadamel boom kolom nganggo dasar roda anu ngarambat. Janten éta ogé sayogi pikeun ngelas sambungan longitudinal anu panjang.
4. Dina boom kolom las, urang tiasa masang sumber daya MIG, sumber daya SAW sareng sumber daya tandem AC/DC ogé.
5. Sistem boom kolom las diangkat ku ranté tautan ganda. Éta ogé dilengkepan sistem anti-ragrag pikeun mastikeun kaamanan panggunaan sanajan ranté pegat.
6. Mesin pamulihan fluks, monitor kaméra las, sareng pointer laser sayogi kanggo ngalaksanakeun las otomatis. Anjeun tiasa ngirim email ka kami kanggo pidéo anu tiasa dianggo.
✧ Spésifikasi Utama
| Modél | MD 3030 C&B |
| Kapasitas beban tungtung boom | 250 kg |
| Perjalanan boom vertikal | 3000 mm |
| Laju booming vertikal | 1100 mm/mnt |
| Perjalanan boom horizontal | 3000 mm |
| Kecepatan dorong horizontal | 175-1750 mm/mnt VFD |
| Slide palang tungtung boom | Motorisasi 150*150 mm |
| Rotasi | ±180°Manual nganggo konci |
| Jalan perjalanan | Perjalanan nganggo motor |
| Voltaseu | 380V±10% 50Hz 3 Fase |
| Sistem kontrol | Kabel remote 10m |
| Warna | RAL 3003 BEUREUM+9005 Hideung |
| Pilihan-1 | Panunjuk laser |
| Pilihan -2 | Monitor kaméra |
| Pilihan-3 | Mesin pamulihan fluks |
✧ Merek Suku Cadang
1. Motor rem lift kolom sareng motor frékuénsi variabel boom asalna ti Invertek kalayan persetujuan CE sapinuhna.
2. Supir Frékuénsi Variabel asalna ti Schneider atanapi Danfoss, kalayan persetujuan CE sareng UL.
3. Sadaya suku cadang boom kolom las gampang digentos upami aya kacilakaan anu rusak sababaraha taun ka hareup di pasar lokal pangguna akhir.
✧ Sistem Kontrol
1. Lift boom kolom nganggo sistem anti-ragrag pikeun mastikeun kasalametan damel. Sadaya boom kolom nguji sistem anti-ragrag sateuacan dikirimkeun ka pangguna akhir.
2. Gerbong perjalanan ogé dilengkepan ku pengait kaamanan dina rel anu ngahiji pikeun mastikeun yén perjalanan henteu murag.
3. Unggal kolom boom sadayana nganggo platform sumber daya.
4. Mesin pamulihan fluks sareng sumber daya tiasa diintegrasikeun babarengan.
5. Boom kolom nganggo hiji kotak kontrol leungeun jarak jauh pikeun ngontrol boom ka luhur / ka handap / maju sareng mundur sareng ngarambat ka hareup sareng mundur.
6. Upami boom kolom nganggo sumber daya SAW terintegrasi, kotak leungeun jarak jauh ogé gaduh fungsi pikeun ngamimitian las, ngeureunkeun las, ngasupkeun kawat sareng mulangkeun kawat jsb.
✧ Proyék Saméméhna
WELDSUCCESS salaku produsén, kami ngahasilkeun boom kolom las tina prosés motong pelat baja asli, ngelas, perawatan mékanis, ngebor liang, perakitan, ngalukis sareng uji coba akhir.
Ku cara kieu, urang bakal ngontrol sadaya prosés produksi anu aya dina sistem manajemen kualitas ISO 9001:2015 urang. Sareng mastikeun konsumén urang bakal nampi produk anu kualitasna luhur.








